П`ятниця, 24.11.2017, 12:10

Головна » 2016 » Грудень » 21 » Зелені оази Львівщини
Зелені оази Львівщини

ЗЕЛЕНІ ОАЗИ ЛЬВІВЩИНИ

Озеленення загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, в процесі якого безпосередньо беруть участь діти, учнівська молодь та педагогічні колективи, відіграє важливу роль у вихованні та навчанні підростаючого покоління, розвиває в учнів почуття дбайливого господаря закладу, в якому вони навчаються, активізує пізнавальну, творчу   та просвітницьку діяльність школярів.

Департаменти освіти та науки  і  екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації спільно із комунальним закладом Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» провели  конкурс «Зелені оази Львівщини» на краще зовнішнє озеленення територій навчальних закладів області.  Синьківський НВК подав матеріали, які були високо поціновані журі,  і зайняв ІІІ місце в області. На урочистому підведенні підсумків конкурсу директор КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» А. Кийко вручив директору школи Г.Є. Костюк сертифікат і грамоту призера та в якості призу –  чудовий набір садових інструментів та літератури природоохоронного змісту.

У випуску №17 «Вісник ЛОЦЕНТУМ»  опубліковані  фото кращих зразків озеленення шкільних територій області. Приємно, що серед них розміщені і світлини нашого навчального закладу. Великий український педагог В. Сухомлинський сказав: «…школа майбутнього повинна найповніше використовувати для гармонійного розвитку людини все, що дає природа… Уже через те ми повинні берегти і поповнювати природні багатства, які маємо».

$IMAGE1$

Переглядів: 74 | Додав: Олег | Рейтинг: 1.0/1