Вівторок, 20.11.2018, 08:35

Головна » 2018 » Листопад » 6 » ВИБОРИ
ВИБОРИ

Протягом вересня-жовтня в Синьківському НВК тривала підготовка до виборів голови учнівського парламенту. Учні 5-11 класів на класних зборах висунули своїх кандидатів. Ними стали: Макулевич Наталя(9 кл.), Наконечна Любомира (10 кл.) та Сторожинська Марія (10 кл.)
Кандидатки зі своїми довіреними особами виступили перед школярами і вчителями та ознайомили присутніх зі своїми передвиборчими програмами. Дівчата запропонували багато креативних ідей, які зроблять шкільне життя цікавішим та насиченішим.
Боротьба була запеклою, але перемогу здобула Наконечна Любомира, за яку віддали свої голоси 40 виборців. Макулевич Наталя набрала 24 голоси, а за Сторожинську Марію проголосувало 23 виборці.
Тож, вітаємо Любомиру із перемогою та бажаємо звершень у організації роботи учнівського самоврядування.

Переглядів: 14 | Додав: Олег | Рейтинг: 1.0/1