Субота, 23.06.2018, 15:17

Головна » 2018 » Травень » 7 » Вечір зустрічі з випускниками
Вечір зустрічі з випускниками

У п'ятницю, 4 травня, в стінах нашої школи традиційно відбувся День зустрічі з випускниками. Цього року найбажанішими гостями були випускники - ювіляри, які закінчили школу 20 років тому - в 1998 році (класний керівник Худобляк О.Р.) та 10 років тому - у 2008 році (класний керівник Нижник І.І.). Для них було організовано святковий концерт. На святі вони подумки поринули у світ дитинства. Цьому сприяли  танці та пісні, які підготували учні нашої школи.

Не забули про рідну школу і минулорічні випускники (класний керівник Крещук М.В.), вони поділилися проблемами, з якими стикнулися вперше після школи у дорослому житті.

Після святкової програми випускники зробили традиційне загальне фото на пам'ять.

Переглядів: 38 | Додав: Олег | Рейтинг: 5.0/1