Вівторок, 16.10.2018, 21:39

Головна » 2018 » Вересень » 25 » Урочисте відкриття спортивного майданчика у селі
Урочисте відкриття спортивного майданчика у селі

17 вересня вихованці та вчителі Синьківського НВК взяли участь у святковому відкритті спортивного майданчика в с.Синьків.
Ведуча свята, голова Синьківської сільської ради Любов Фуярчук, подякувала всім, хто допоміг у виділенні коштів та облаштуванню тренажерів. З напутнім словом до молоді звернувся священик місцевого храму о.Зіновій Середницький. Після освячення майданчика з вітальним словом виступили очільники району Тарас Калита, голова Радехівської РДА і Марія Климочко, голова Радехівської районної ради та заступник начальника Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Андрій Тур. За сприяння розвитку фізичної культури та спорту в селі подяками райдержадміністрації були відзначені Любов Фуярчук (сільський голова с.Синьків), Галина Костюк (директор Синьківського НВК) та Іван Нижник (вчитель Синьківського НВК, депутат районної ради). Не залишились осторонь і школярі. Учні 3-5 класів презентували присутнім спортивне привітання. Завершився захід підбиттям підсумків Олімпійського тижня, який пройшов у Синьківському НВК. Вчитель фізкультури Костюк Т.В. оголосив імена кращих шкільних спортсменів та побажав нових спортивних досягнень.

Переглядів: 14 | Додав: Олег | Рейтинг: 0.0/0