Понеділок, 25.09.2017, 16:27

Головна » 2017 » Травень » 29 » Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника

26 травня в нашій школі відбулося дуже радісне і водночас сумне свято - свято останнього дзвоника. Скільки в ньому спогадів, мрій і сподівань, радості і смутку.

Директор школи Костюк Г.Є.  нагородила грамотами відмінників навчання, переможців  обласних та районних олімпіад, конкурсів, а також переможців шкільних конкурсів "Учень року" та "Читач року".

І зовсім по-іншому  продзвенів дзвінок для  наших випускників  - сумно, тривожно, прощально. Для них це сигнал початку дорослого самостійного життя. Їх прийшли привітати найменші школярі  - першачки. Попрощалися із своїми першими вчителями ще одні випускники - учні 4 класу.

Тож бажаємо  випускникам підтвердити здобуті знання у школі і вступити в омріяні вузи. А всім школярам  гарного веселого відпочинку та незабутніх вражень.

Переглядів: 98 | Додав: Олег | Рейтинг: 1.0/1