Понеділок, 25.09.2017, 16:26

Головна » 2017 » Травень » 1 » Ми - маленькі соколята
Ми - маленькі соколята

Кожної весни в нашій школі проходить яскраве свято для учнів початкових класів - прийом першокласників у дитячу організацію "Соколята". На свято були запрошені батьки, громадськість села та діти із дитячого садочка "Сонечко". На заході  старші соколята  - учні 2-4 класів звітували про свою роботу, яку вони виконали, крокуючи своєю стежиною. Учні 2 класу (кл. Загурська Х.В.) вивчили свій родовід   та представили присутнім. Третьокласники (кл. Радецька У.І.) готували   українські народні страви та пригощали гостей. Учні 4 класу (кл. Андрухів Г.В.) порадували присутніх вирощеними чудовими кімнатними рослинами.

А у першому класі ( кл. Пилипчук М.В. )  пройшов урок - звіт, на якому першокласники показали свої знання, які вони здобули  протягом року. Отримали свої "табелі першої оцінки". Зі словами привітання виступила заступник директора Вагнер Н.С.

На завершення всіх учнів 1 класу було урочисто прийнято в організацію "Соколята". Вони дали клятву бути хорошими школярами та в майбутньому достойними і гідними громадянами України. Отримали посвідчення члена організації "Соколята" та символічні емблеми.

Переглядів: 55 | Додав: Олег | Рейтинг: 3.0/2