Понеділок, 23.10.2017, 08:54

Головна » 2017 » Березень » 24 » Районний семінар заступників директорів
Районний семінар заступників директорів

21 березня в нашій школі пройшов районний семінар заступників директорів. Синьківську школу відвідало 30 педагогів на чолі із завідуючою методичним кабінетом Шліхтою Г.Р. та головним інспектором відділу освіти Зарембою А.З.

Учасників семінару радо зустріли щирими привітаннями учні 3 - 11 класів. Звучав гімн школи та найкращі побажання в адресу вчителів.  Члени шкільного товариства "Просвіта"  познайомили педагогів із школою, провели екскурсію у музеї рідного села. Гості мали можливість ознайомитися із  методичним кабінетом та оглянути тематичну виставку.

В рамках семінару  педагоги   відвідали відкриті заняття з використанням проектних технологій , які проводили Костюк Г.Є.  англ. мова  "Шкідливі звички" (11 клас), Дибко І.І. фізика "Дослідження атмосферного тиску" (7 клас), Дарміць О.В. виховна година "Дитячий суїцид. Вбивчі ігри" (10 клас), Андрухів Г.В. заняття художньої студії "Сяйво" "Весняні квіти" (3 - 4 клас).

По закінченню занять відбулося узагальнення  досвіду роботи школи над проблемою "Мультимедійна презентація.Метод проектів у контексті освіти" та рефлексія з використанням  методу "вільний мікрофон".

Семінар пройшов цікаво та плідно. Учасники семінару залишили нашу школу із найкращими враженнями.

Переглядів: 103 | Додав: Олег | Рейтинг: 3.7/3