Понеділок, 25.09.2017, 16:13

Головна » 2017 » Червень » 16 » Перше причастя
Перше причастя

11 червня у храмі нашого села відбулося особливе свято: 7 діток урочисто прийняли Перше Святе Причастя.

Напередодні юні парафіяни храму перший раз у житті приступили до Таїнства Сповіді.

Протягом року хлопчики та дівчатка старанно готувалися до такого важливого моменту в їхньому житті – щирої дитячої сповіді та прийняття Тіла і Крові Ісуса Христа.

Духовно підтримати діток у цей день прийшли не тільки батьки, бабусі й дідусі, але й хресні батьки.

Незабутньою була атмосфера цього величного свята, яку підкреслило і звернене до першопричасників слово настоятеля храму отця Зіновія Середницького. Він мудро пояснив присутнім не тільки урочистість моменту, але й духовну користь від якнайчастішого приступання до Святих Тайн, висловивши надію, що винуватці торжества вже в скорому часі стануть активними членами місцевої парохіяльної громади.

На згадку про Першу Сповідь та урочисте Святе Причастя кожній дитині було вручено пам`ятку першопричасника.

Переглядів: 78 | Додав: Олег | Рейтинг: 5.0/1
3
Продажа аки Yahoo.com USA PVA LS, так же есть очень много разных акков / available accounti Facebook.com EN PVA US various a lot of different acov

РУ
Хочу продать аккуанты Nextplus.me, акаунты есть в наличии + есть в наличии много разных аккаунтов, например - Facebook.com Basic, Yandex.com Mix, Google.com Voice Aged, Twitter.com Profiled и многие другие.

EN
Sell off accounts Nextplus.me, account on hand + ready a lot of diverse accounts, such - Yahoo.com USA PVA LS, Yahoo.com Second Hand, Blogger.com RU PVA, Instagram.com Aged Photo and similar.

ICQ - 231538

В продаже аккуанты Youtube.com PVA RU, есть в наличии большое множество различных акков ICQ - 231538 / Sold account karagany a great number various akkov ICQ - 231538

купить аккаунт linkedin, купить акаунты hotmail, сервис продажи аккаунтов соц сетей, loveplanet аккаунт, продаем аккаунты одноклассников, купить аккаунты яндекс, продажа аккаунтов в вконтакте, продам акки одноклассники.ру, продажа аккаунтов одноклассники, аккаунт вконтакте купить 200 друзей, продам аккаунты фейсбук, продажа аккаунтов в контакте

2