П`ятниця, 24.11.2017, 12:02

Головна » 2017 » Червень » 16 » Перше причастя
Перше причастя

11 червня у храмі нашого села відбулося особливе свято: 7 діток урочисто прийняли Перше Святе Причастя.

Напередодні юні парафіяни храму перший раз у житті приступили до Таїнства Сповіді.

Протягом року хлопчики та дівчатка старанно готувалися до такого важливого моменту в їхньому житті – щирої дитячої сповіді та прийняття Тіла і Крові Ісуса Христа.

Духовно підтримати діток у цей день прийшли не тільки батьки, бабусі й дідусі, але й хресні батьки.

Незабутньою була атмосфера цього величного свята, яку підкреслило і звернене до першопричасників слово настоятеля храму отця Зіновія Середницького. Він мудро пояснив присутнім не тільки урочистість моменту, але й духовну користь від якнайчастішого приступання до Святих Тайн, висловивши надію, що винуватці торжества вже в скорому часі стануть активними членами місцевої парохіяльної громади.

На згадку про Першу Сповідь та урочисте Святе Причастя кожній дитині було вручено пам`ятку першопричасника.

Переглядів: 94 | Додав: Олег | Рейтинг: 5.0/1