Субота, 15.12.2018, 10:08

Головна » 2018 » Червень » 5 » Останній дзвінок
Останній дзвінок

25 травня у Синьківському НВК було напрочуд гамірно. Вся шкільна родина зібралася на такому довгоочікуваному святі Останнього дзвінка. Директор НВК Костюк Г.Є. нагородила кращих учнів школи за відмінні успіхи у навчанні та участь у конкурсах і змаганнях різного рівня та їхніх керівників. З вітальним словом до присутніх звернулася сільський голова с.Синьків Фуярчук Л.В. Своїми враженнями від першого року навчання поділилися першокласники, а четвертокласники попрощалися із початковою школою. Надзвичайно хвилюючим свято стало для випускників школи, які також висловили щирі слова подяки своїм наставникам. Попереду літо: для когось розваги і відпочинок, а для випускників вибір життєвої стежини. Бажаємо всім гарного відпочинку і лише приємних вражень та емоцій!

Переглядів: 134 | Додав: Олег | Рейтинг: 1.0/1
1 денис