Неділя, 16.12.2018, 10:56

Головна » 2018 » Вересень » 19 » Олімпійський тиждень
Олімпійський тиждень

«Всі ми любим фізкультуру за струнку нашу фігуру!» - саме під таким гаслом в Синьківському НВК 10-17 вересня 2018 р. пройшов вже традиційний Олімпійський тиждень.
            Розпочався тиждень виконанням Національного гімну України на загальношкільній лінійці, де було зроблено короткий екскурс з історії  спорту в Україні, історії походження Дня фізкультури і спорту та оголошено план проведення Олімпійського тижня. Впродовж дня була організована виставка книг, плакатів на Олімпійську тематику «Я люблю спорт». Протягом тижня у всіх класах класах вчитель фізкультури Костюк Т.В. провів Олімпійський урок.
              У вівторок була випущена стінгазета «Чемпіонат Європи з легкої атлетики 2018 в Берліні». На силу і на міцність рук змагалися учні середніх та старших класів, метаючи м’ячики та штовхаючи ядро.
У середу був зіграний матч з міні-футболу між учнями 10 – 11 класів, перемогу в якому здобула команда 11 класу. Також були організовані майстер-класи з володіння м’ячем, під час яких учень 11 класу Сеньчук Василь зайняв І місце із жонглювання м’ячем (313 разів).
 У четвер вч. фізкультури початкових класів Пилипчук М.В. провела веселі естафети між учнями 1 – 4 класів, де перемогу здобув 4 клас, а також була проведена розважальна акція малюнок на асфальті «Я – майбутній олімпієць», де діти мали змогу продемонструвати свої художні здібності і уяву.
             У п’ятницю (15 вересня) був проведений виїзний міні-футбол з командою Куликівського НВК між учнями 6 – 9 класів та змагання із стрибків в довжину з місця.
             Також протягом тижня класні керівники провели виховні години на олімпійську тематику. На уроках фізичного виховання були визначені кращі учні з бігу на дистанцію 60 та 200 м. Всі бажаючі мали можливість позмагатися з ігор в настільний теніс, а найкмітливіші - в шашки і шахи.
Закриття Олімпійського тижня відбулося в понеділок 17 вересня на церемонії відкриття і освячення майданчика з тренажерами у центрі села Синьків.

Переглядів: 27 | Додав: Олег | Рейтинг: 1.0/1