П`ятниця, 24.11.2017, 11:56

Головна » 2016 » Грудень » 20 » У гості до св. Миколая
У гості до св. Миколая

У п'ятницю, 16 грудня група учнів та вчителів нашої школи відвідали маєток св. Миколая. Розташований він серед мальовничої природи українських Карпат у Косівському районі Івано - Франківської області.

У будинку Чудотворця дітвора відвідала кімнату-музей «Новорічно-різдвяної іграшки», кімнату-музей «Природи», яка розповідає про рослинний і тваринний світ мальовничих Карпат, пошту  куди надходять листи з усіх куточків України,  а також покої та робочий кабінет Святого Миколая.

На  завершення екскурсії діти разом заспівали пісню про Миколая, заколядували та отримали невеличкі гостинці.

Емоції та святковий настрій  після зустрічі з Миколаєм переповняв школярів, які захоплено спостерігали за неймовірною казкою, що відбувається у «Маєтку Святого Миколая».

Переглядів: 79 | Додав: Олег | Рейтинг: 5.0/1