Понеділок, 25.09.2017, 16:21

Головна » 2017 » Травень » 22 » Малі олімпійські ігри
Малі олімпійські ігри

У п'ятницю, 19 травня в нашій школі було проведено  спортивне свято "Малі Олімпійські ігри". У  них приймали  участь учні 5 -11 класів. Вони мали можливість не лише продемонструвати свій фізичний розвиток, а й встановити нові рекорди. Цьогоріч  змагання проводились із різних видів спорту: стрибки у довжину  та висоту, підтягування,  згинання та розгинання рук та тулуба, метання, біг 60 м, 100 м, 200 м, 400 м.

Спортивне свято дозволило не тільки позмагатися в силі та спритності, швидкості та витривалості, а відчути атмосферу  доброзичливого ставлення один до одного, взаємної поваги та розуміння.

Найактивнішими учасниками ігор були Гаврилюк Марія (8 кл.) - 4 дипломи, Макулевич Святослав (10 кл.) - 3 дипломи та встановлення шкільного рекорду із бігу на 100 м. (12,09 с.). Найспортивніший клас  -  2017  - 8 клас.

Переможці Малих Олімпійських ігор будуть нагороджені дипломами на загальношкільній лінійці.

Переглядів: 61 | Додав: Олег | Рейтинг: 3.0/2