Неділя, 16.12.2018, 12:15

Головна » 2018 » Листопад » 14 » День писемності та мови
День писемності та мови

9 листопада, в Синьківському НВК відбулися святкові заходи, приурочені Дню української писемності та мови. Повідомлення про заходи було оголошено на загальношкільній лінійці, де члени товариства "Просвіта" ознайомили шкільну спільноту із історією свята. Учнівським парламентом та бібліотечним активом були випущені тематичні стінгазети і розклеєні плакати про мову. Вже традиційно учні 9 класу взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. Вчителі-філологи Вагнер Н.С. та Дарміць О.В. повідомили про початок конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка. Родзинкою свята став КВК знавців рідної мови серед учнів 5-7 класів. Члени команд "Калина" та "Мовознавці" відповідали на цікаві запитання, намагалися показати та відгадати фразеологізми, декламували вірші, показали веселу сценку. Прозвучала пісня про мову у виконанні Підлісної Ангеліни. Командам всіляко допомагали вболівальники, котрі також приймали активну участь у святі. Всі юні знавці мови були нагороджені ласощами.

Переглядів: 17 | Додав: Олег | Рейтинг: 1.0/1