Четвер, 24.01.2019, 01:28

Головна » 2018 » Грудень » 21 » Через поле, через гай іде Святий Миколай
Через поле, через гай іде Святий Миколай

Завітав він і до вихованців Синьківського НВК. Учні початкових класів разом із вихованцями дошкільної групи з нетерпінням чекали Миколая. А щоб дітям не було сумно чекати, класоводи Загурська Х.В. і Макарчук М.В. запропонували їм простий цікавий і веселий святковий квест. Діти виконували різні завдання: одягали "ялиночки", "ліпили" сніговиків, створювали карнавальні костюми; змагалися на спритність та відгадували загадки, співали пісні і декламували вірші. За кожне виконане завдання учасники квесту отримували зірочку, якою прикрашали ялинку. Коли ялиночка засіяла, до святкової зали завітав Миколай і обдарував всіх солодкими подарунками та пообіцяв знову завітати через рік.
З вітальним словом до учасників заходу також звернулася і директор НВК Костюк Г.Є., котра передала вихованцям дошкільної групи дитячі книжечки, які для них зібрали учні та вчителі школи. Більше фото

Переглядів: 24 | Додав: Олег | Рейтинг: 0.0/0