Понеділок, 25.09.2017, 16:22
Вітаю Вас Гість | RSS


Синьківський НВК

Меню сайту
Наше опитування
Чи подабається вам наша школа?

Всього відповідей: 81
Block title
Форма входу

Обдаровані діти

 

Галан Тетяна (2001 р. н.)

 

 - призер районної предметної олімпіади з  християнської етики (І місце)  (2015 р.)

- Добрий сертифікат міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"  (2015 р.)

- призер районної олімпіади з фізики (ІІІ місце)   (2014 р.)

- 3 місце у районному етапі всеукраїнського конкурсу "Книгоманія - 2014"

сертифікат "Золотий колосок" у міжнародному конкурсі "Колосок  - осінній 2013"

 

 

Моряк Ірина   (2001 р. н.)

- переможець районної предметної олімпіади з трудового навчання (І місце) (2016-2017 н. р.)

 - призер районного конкурсу "Книгоманія-2015" (ІI місце)  (2015 р.)

- 2 місце у районному етапі всеукраїнського конкурсу "Книгоманія - 2014"

- призер районного літературного конкурсу "Первоцвіт - 2014"

сертифікат "Золотий колосок" у міжнародному конкурсі "Колосок  - осінній 2013"

 

 

Савчук Вікторія   (2001 р. н.)

- відмінник навчання (2016-2017 н.р.)

- призер районного конкурсу "Мамина світлиця" (ІI місце)  (2017 р.)

- призер районних предметних олімпіад з англійської мови (ІІІ місце), географії (ІІІ місце), історії (ІІІ місце) (2016-2017 н. р.)

- відмінник навчання, переможець шкільного конкурсу "Учень року" (2015-2016 н.р.)

- призер районних предметних олімпіад з географії (ІІІ місце), історія (ІІ місце), право (І місце), біологія (ІІІ місце) (2015-2016 н. р.)

- сертифікат "Срібний колосок" у міжнародному конкурсі "Колосок " 2015-2016 н. р.

- відмінник навчання (2015 рік)

- призер районної предметної олімпіади з історії (ІІ місце) (2015 р.)

- переможець Всеукраїнського конкурсу "Соняшник" (2015)

- Відмінний сертифікат міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"  (2015 р.)

- Відмінний сертифікат міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"  (2014 р.)

 

Луців Назарій  (2001 р. н.)

- призер районних предметних олімпіад з хімії (ІІІ місце), астрономії (ІІІ місце) (2016-2017 н. р.)

- призер районної предметної олімпіади з хімії (ІІ місце) (2015-2016 н. р.)

 - призер районної предметної олімпіади з математики (ІІІ місце) (2015 р.)

- Добрий сертифікат міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"  (2015 р.)

 

 

 

 

Магерський Михайло  (2000 р. н.)

- призер районної предметної олімпіади з фізики (ІІ місце) (2016-2017 н. р.)

 

 

 

 

 

 

 Крещук Володимир (2002 р. н.)

- відмінник навчання (2016-2017 н.р.)
- призер районної предметної олімпіади з правознавства (ІІ місце) (2016-2017 н.р.)
- призер районного етапу Міжнародного  конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика (ІІ місце, 2016-2017 н.р.) 
- відмінник навчання (2015-2016 н.р.)
- призер районної предметної олімпіади з християнської етики (ІІІ місце) (2015-2016 н. р.)
сертифікат "Срібний колосок" у міжнародному конкурсі "Колосок " 2015-2016 н. р.
- Призер міжнародного конкурсу "Мій рідний край"  (2015 р.)
- призер районного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка (ІІ місце, 2015-2016 н.р.) 
- відмінник навчання (2015 рік)
 - призер районного конкурсу "Мамина світлиця" (ІI місце)  (2015 р.)
 - призер районного конкурсу "Книгоманія-2015" (ІI місце)  (2015 р.)
- переможець Всеукраїнського конкурсу "Соняшник" (2015)
- Добрий сертифікат міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"  (2015 р.)

- відмінник навчання, переможець шкільного конкурсу "Учень року" (2014 р.)

- 1 місце у районному етапі Всеукраїнської експедиції "Моя Батьківщина - Україна"

1 місце у Всеукраїнському конкурсі журналу "Юний архітектор"

- 3 місце у районному етапі всеукраїнського конкурсу "Книгоманія - 2014"

- 2 місце у районному конкурсі "Мамина світлиця"

- Добрий сертифікат міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"  (2014 р.)

- сертифікат "Золотий колосок" у міжнародному конкурсі "Колосок  - весняний 2014"

- сертифікат "Золотий колосок" у міжнародному конкурсі "Колосок  - осінній 2013"

 

 

Сімашко Віталій   (2002 р. н.)

- переможець районного конкурсу "Мамина світлиця" (I місце)  (2017 р.)

- призер обласної предметної олімпіади з трудового навчання (ІІІ місце) (2016-2017 н.р.)

- переможець районної предметної олімпіади з трудового навчання (І місце) (2016-2017 н. р.) 

- 3 місце в районному конкурсі  малюнка на олімпійську тематику (2016-2017н.р.)

- 3 місце в районному конкурсі "Сурми звитяги" (2015 р.)

- 3 місце в районному конкурсі  "Олімпійський талісман" (2015 р.)

- 2 місце в районному конкурсі "Я козацького роду" (2015 р.)

- Добрий сертифікат міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"  (2015 р.)

-призер районного конкурсу "Мамина світлиця" (I місце)  (2015 р.)

- 3 місце в районному конкурсі "Пшеничне перевесло" (2015)

 - 3 місце в районному конкурсі "Різдвяна листівка"

сертифікат "Золотий колосок" у міжнародному конкурсі "Колосок  - весняний 2014"

 

 

Моряк Христина (2003 р. н.)

- призер районного етапу Міжнародного  конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика (ІІІ місце, 2016-2017 н.р.) 

- призер районної предметної олімпіади з української мови (ІІІ місце) (2015-2016 н. р.)

- відмінник навчання (2015 рік)

 

 

 

Сторожинська Марія (2003 р. н.)

- призер районного конкурсу учнівських проектів з фізики в межах освітнього проекту "Фізика навколо нас" (ІІІ місце, 2016-2017 н.р.)

- учасник районного літературного дитячо-юнацького конкурсу "Первоцвіт-2017" (грамота, 2016-2017 н.р.)

- призер районного конкурсу учнівських проектів з фізики в межах освітнього проекту "Фізика навколо нас" (ІІІ місце, 2015-2016 н.р.)

 

 

 

Наконечна  Любомира (2003 р. н.)

- переможець шкільного конкурсу "Учень року" (2016-2017 н.р.)

- призер районного конкурсу учнівських проектів з фізики в межах освітнього проекту "Фізика навколо нас" (ІІІ місце, 2016-2017 н.р.)

- призер районного конкурсу учнівських проектів з фізики в межах освітнього проекту "Фізика навколо нас" (ІІІ місце, 2015-2016 н.р.)

 

 

 

 

 

Макулевич Наталя (2004 р. н.)

- призер районної предметної олімпіади з  математики (ІІІ місце)  (2016-2017 н.р.)

- переможець шкільного конкурсу "Учень року" (2015-2016 н.р.)

- І місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Моя Батьківщина - Україна" (2015-2016 н.р.)

- Добрий сертифікат міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"  (2015-2016 н. р.)

- відмінник навчання (2015 рік)

 

 

Заблоцька Діана   (2004 р. н.)

- відмінник навчання (2015 -2016 н.р.)

- Відмінний сертифікат міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"  (2015-2016 н. р.)

- відмінник навчання (2015 рік) 

- відмінник навчання (2014 р.)

 

 

 

 

 

Березюк Лук'ян (2003 р. н.)

- 3 місце в районному конкурсі  малюнка на олімпійську тематику (2016-2017н.р.)

 

 

 

 

 

 

 

 

Хращевський Захар   (2005 р. н.)

- призер районного конкурсу "Молодь за безпеку дорожнього руху" (ІІI місце)  (2017 р.)

сертифікат "Золотий колосок" у міжнародному конкурсі "Колосок " 2015-2016 н. р.

сертифікат "Золотий колосок" у міжнародному конкурсі "Колосок  - весняний 2014"

сертифікат "Золотий колосок" у міжнародному конкурсі "Колосок  - осінній 2013"

 

 

 

 

Бойко Анастасія (2006 р. н.)

- відмінник навчання (2015 рік)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гасанова Інеса-Сівда (2006 р. н.)

- відмінник навчання (2016-2017 н.р.)

- відмінник навчання та переможець шкільного конкурсу "Учень року" (2015-2016 н.р.)

сертифікат "Срібний колосок" у міжнародному конкурсі "Колосок " 2015-2016 н. р.

- відмінник навчання (2015 рік)

 

 

 

 

Петриків Олеся (2007 р. н.)

- Добрий сертифікат міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"  (2015-2016 н. р.)

- відмінник навчання (2015 рік)

 

 

 

 

 

 

Крещук Марія (2007 р. н.)

- відмінник навчання (2016-2017 н.р.)

- відмінник навчання та переможець шкільного конкурсу "Учень року" (2015-2016 н.р.)

- Відмінний сертифікат міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"  (2015-2016 н. р.)

- відмінник навчання (2015 рік)

 

 

 

 

 

 

 

Харків Ольга (2007 р. н.)

- відмінник навчання (2015 рік)

 

 

 

 

 

 

 

 

Лозінська Христина (2007 р. н.)

- відмінник навчання (2016-2017 н.р.)

- відмінник навчання (2015-2016 н.р.)

 

 

 

 

 

 

 

 

Фуярчук Іванна (2008 р. н.)

- відмінник навчання та переможець шкільного конкурсу "Учень року" (2016-2017 н.р.)

- відмінник навчання (2015-2016 н.р.)

 

 

 

 

 

 

 

Калинович Олена (2008 р. н.)

- відмінник навчання (2015-2016 н.р.)

Годинник
Пошук
Wikipedia
Пед преса
МОН
...
Погода в Синькові
Погода в Україні
Відправка SMS

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz