Понеділок, 25.09.2017, 16:26
Вітаю Вас Гість | RSS


Синьківський НВК

Меню сайту
Наше опитування
Чи подабається вам наша школа?

Всього відповідей: 81
Block title
Форма входу

Наші здобутки

2016-2017 н.р.

 

Районний дитячо-юнацький конкурс "Мамина світлиця"

І місце  у номінації "художня обробка дерева " -  Сімашко Віталій,  9 клас, керівник Костюк Тарас Васильович

ІІ місце  у номінації "художня обробка дерева " -  Гула Денис,  7 клас, керівник Костюк Тарас Васильович

ІІ місце  у номінації "гердан і силянка" -  Савчук Вікторія,  10 клас, керівник Соколюк Ірина Михайлівна

ІІІ місце  у номінації "гердан і силянка" -  Долайчук Ілона,  10 клас, керівник Соколюк Ірина Михайлівна

ІІІ місце  у номінації "хореографія" (старша вікова категорія) -  танцювальний колектив  7-9 класи, керівник Білозір Уляна Ігорівна


Районний етап дитячого творчого конкурсу "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху"

ІІІ місце  у 2 віковій групі -  Хращевський Захар,  6 клас, керівник Андрухів Галина Василівна


Районний літературний дитячо-юнацький конкурс "Первоцвіт-2017"

ІІ місце  -  Нагайчук Юлія,  10 клас, керівник Вагнер Наталія Степанівна

Грамота учасника -  Сторожинська Марія,  8 клас, керівник Вагнер Наталія Степанівна


Заочний конкурс "Педагогічна творчість освітян Радехівщини" 

І місце - Рибій Марія Василівна, вчитель математики


Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека-2017" 

І місце - бібліотекар школи Яцишин Діана Зіновіївна, номінація "Бібліотека - виховний простір навчального закладу"


Районний етап Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2017" 

ІІІ місце - Фуярчук Василь Михайлович, номінація "вчителі інформатики"


Районний конкурс учнівських проектів з фізики в межах освітнього проекту "Фізика навколо нас"

ІІІ місце  - проект учениць Сторожинської Марії та Наконечної Любомири,  8 клас, керівник Дибко Іван Іванович


Призери ІІІ туру (обласного) предметних олімпіад 

 
Нижник Віта  11 клас

ІІІ місце з трудового навчання (обслуговуючі види праці)

Сімашко Віталій  9 клас

ІІІ місце з трудового навчання (технічні види праці)


Районний конкурс малюнків на олімпійську тематику

ІІІ місце у віковій категорії 10-14років - Сімашко Віталій,  9 клас, керівник Костюк Тарас Васильович

ІІІ місце у віковій категорії 10-14 років - Березюк Лук'ян, 7 клас, керівник Костюк Тарас Васильович


 

Всеукраїнський конкурс учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

І місце у районному етапі в номінації "Козацькому роду нема переводу"  - учні 1 класу та класовод Пилипчук Марія Василівна

І місце у районному етапі в номінації "Із батьківської криниці"- учні 2 класу та класовод Загурська Христина Василівна

ІІІ місце у районному етапі в номінації "Духовна спадщина мого роду" - учні 3 класу та класовод Радецька Уляна Ігорівна


Обласний огляд-конкурс на краще зовнішнє озеленення територій навчальних закладів

"Зелені оази Львівщини" 

ІІІ місце - Синьківський НВК, номінація "Краще озеленення та ландшафтний дизайн загальношкільного навчального закладу"


Районний конкурс знавців української мови ім.Петра Яцика

ІІ місце  - Крещук Володимир,   9 клас, керівник Дарміць Оксана Володимирівна

ІІІ місце  - Сеньчук Оксана,   11 клас, керівник Крещук Марія Василівна

ІІІ місце  - Моряк Христина,   8 клас, керівник Вагнер Наталія Степанівна 


Переможці та призери ІІ туру предметних олімпіад 2016 рік
 
Нижник Віта  11 клас

І місце з трудового навчання

ІІ місце з історії

Моряк Ірина  10 клас

І місце з трудового навчання

Сімашко Віталій  9 клас

І місце з трудового навчання

Магерський Михайло  10 клас

ІІ місце з фізики

Крещук Володимир  9 клас

ІІ місце з правознавства

Савчук Вікторія  10 клас

ІІІ місце з англійської мови

ІІІ місце з географії

ІІІ місце з історії

Луців Назарій  10 клас

ІІІ місце з хімії

ІІІ місце з астрономії

Сенчук Тетяна  11 клас

ІІІ місце з екології

Макулевич Наталія  7 клас

ІІІ місце з математики

Районний конкурс "Славетні імена України-2016. Михайло Грушевський" 

ІІ місце - Дармохвал Зіновій Миколайович, класний керівник 9 класу

 

Обласний конкурс читців-освітян Львівщини на краще виконання твору Івана Франка 

ІІІ місце - Радецька Уляна Ігорівна, вчитель початкових класів

 
2015-2016 н.р.

Районний конкурс "Педагогічна творчість освітян Радехівщини-2016" 

ІІ місце - Дармохвал Зіновій Миколайович, вчитель зарубіжної літератури


 

Всеукраїнський конкурс есе з правознавства

Диплом І ступеня - Нижник Віта, учениця 10 класу, керівник Нижник Наталія Ярославівна

 


Районний конкурс "Я козацького роду" 

ІІ місце у номінації "Козацька листівка для українського воїна" - Сімашко Віталій, 8 клас, керівник Андрухів Галина Василівна

 

Радехівська райдержадміністрація підвела підсумки організації спортивно-масової роботи у загальноосвітніх навчальних закладах Радехівського району за 2015 рік

"Кращий вчитель фізичного виховання серед загальноосвітніх шкіл Радехівського району" - Костюк Тарас Васильович 

 

 

Районний конкурс малюнків на олімпійську тематику

ІІІ місце у старшій віковій категорії - Сімашко Віталій, 8 клас, керівник Костюк Тарас Васильович

 

 

Переможці та призери ІІ туру предметних олімпіад 2015 рік
 
Савчук Вікторія  9 клас
І місце з правознавства
ІІ місце з історії
ІІІ місце з географії
ІІІ місце з біології
 
Гула Вікторія  11 клас 
І місце з української мови та літератури
ІІ місце з історії
 
Нижник Віта 10 клас 
ІІ місце з християнської етики
ІІ місце з географії
ІІІ місце з правознавства
ІІІ місце з трудового навчання
 
Копотюк Михайло  11 клас
ІІ місце з трудового навчання
ІІІ місце з інформатики
ІІІ місце з ІКТ
 
Луців Назарій  9 клас 
ІІ місце з хімії
 
Загурський Віктор 11 клас 
ІІІ місце з екології
ІІІ місце з фізики
 
Моряк Христина  7 клас 
ІІІ місце з української мови та літератури
 
Крещук Володимир 8 клас 
ІІІ місце з християнської етики
 
Сенчук Тетяна  10 клас 
ІІІ місце з хімії
 
Шеремета Соломія  11 клас 
ІІІ місце з біології
 

Районний конкурс знавців української мови ім.Петра Яцика

ІІІ місце  - Гула Денис,  6 клас, керівник Вагнер Наталія Степанівна

ІІІ місце  - Крук Вікторія,  5 клас, керівник Вагнер Наталія Степанівна


 

Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка

ІІ місце  - Крещук Володимир,  8 клас, керівник Дарміць Оксана Володимирівна

ІІ місце  - Нижник Віта,  10 клас, керівник Крещук Марія Василівна

ІІІ місце  - Крук Вікторія,  5 клас, керівник Вагнер Наталія Степанівна

ІІІ місце  - Гула Денис,  6 клас, керівник Вагнер Наталія Степанівна

ІІІ місце  - Шеремета Соломія,  11 клас, керівник Дарміць Оксана Володимирівна

 


Районний тур XVI дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"

І місце в номінації "солісти-вокалісти" - Луців Марта, 11 клас, керівник Крещук Ярослав Мар'янович

ІІІ місце в номінації "листівка" - Сімашко Віталій, 8 клас, керівник Андрухів Галина Василівна


Районний конкурс мультимедійних презентацій "Моя маленька Батьківщина - душі потіха та розрада"

ІІІ місце  - Фуярчук Василь Михайлович, вчитель інформатики, математики та основ здоров'я


 

Всеукраїнський конкурс учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

І місце у районному етапі в номінації "Із батьківської криниці" - Вагнер Наталія Степанівна, вчитель української мови та літератури

І місце у районному етапі в номінації "Козацькому роду нема переводу" - Радецька Уляна Ігорівна, вчитель початкових класів


 

Міжнародний конкурс  учнівської та студентської молоді "Мій рідний край- 2015"
 
ІІ місце в номінації "Літературознавство, мовознавство та фольклор" Крещук Володимир 8 клас, консультант Крещук Марія  Василівна
 
 
2014-2015 н.р.
Всеукраїнський конкурс "Кращий веб-сайт закладів освіти - 2015"
диплом за місце у 10% кращих в номінації "популярність в соціальних мережах" - керівник Фуярчук Василь Михайлович

Районний конкурс "Первоцвіт - 2015"
І місце Моряк Ірина 8 клас, керівник Крещук Марія Василівна

Районні легкоатлетичні змагання
І місце Савчук Оксана 11 клас (біг 200 м)
І місце Рожок Віктор 10 клас ( біг 400 м )
ІІ місце Рожок Віктор 10 клас ( метання )
ІІ місце Копотюк Михайло 10 клас ( стрибок у висоту )
ІІІ місце Харків Андрій 10 клас ( біг 400 м )
керівник Костюк Тарас Васильович

Конкурс "Пшеничне перевесло - 2015"
Районний етап

І місце  в номінації "образотворче мистецтво" Андріївський Орест 11 клас, керівник Андрухів Галина Василівна

ІІ місце в номінації "образотворче мистецтво" Сімашко Віталій 7 клас, керівник Андрухів Галина Василівна

Конкурс "Книгоманія - 2015"
Районний етап
ІІ місце Моряк Ірина 8 клас, Крещук Володимир 7 клас
ІІІ місце Долайчук Ілона 8 клас
керівник - Яцишин Діана Зіновіївна
 

Районний конкурс "Мамина світлиця 2015"
ІІ місце у номінації "Гердан і селянка" - Нижник Віта 9 клас керівник Соколюк Ірина Михайлівна
ІІІ місце у номінації "Гердан і селянка" - Долайчук Ілона 8 клас керівник Соколюк Ірина Михайлівна
І місце у номінації "Різьба" - Сімашко Віталій 7 клас керівник Костюк Тарас Васильович
ІІ місце у номінації "Різьба" - Крещук володимир 7 клас керівник Костюк Тарас Васильович

 
Призер ІІІ туру (обласного) предметної олімпіади з християнської етики
 
ІІІ місце Нижник Віта 9 клас

Всеукраїнський конкурс "Вчитель року 2015"
Районний етап
ІІ місце у номінації "вчителі правознавства" - Нижник Наталія Ярославівна
 

Участь у міжнародному польсько-українському проекті з театрального мистецтва "Я і малий театр".

Візит до м. Бартошице (Польща) з 5 по 12.11.2014 р. групи у складі 17 учнів та 3 вчителів


 
Годинник
Пошук
Wikipedia
Пед преса
МОН
...
Погода в Синькові
Погода в Україні
Відправка SMS

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz