Вівторок, 20.11.2018, 08:52

1992 р.

– школа випустила своїх перших 17 випускників

1995 р.

– школа успішно пройшла першу фронтальну перевірку роботи інспекторсько-методичною службою відділу освіти

1999 р.

– школа ініціатор та організатор відзначення 500-ліття с.Синьків.

- відкрито музей рідного села та меморіальну дошку вихідцям із села, Якову Миколаєвичу (видатному етнографу та педагогу), Юліану  Павликовському (відомому вченому - економісту).

2000 р.

- вивчена історія села та опублікована книга „Історія села Синьків” (автор директор школи Костюк Г.Є.).

- впроваджено систему учнівського самоврядування для учнів 1-4кл. „Соколята” та 5-11кл. „Учнівська парламентська республіка”.

- розпочала роботу літературна студія "Росина" (кер. Крещук М. В.). Вийшов літературний альманах №1 "Мій перший вірш"

2001 р.

- створена рада школи.

- встановлена премія Синьківської сільської ради „Учень року”.

- на базі закладу проведено нараду директорів шкіл району.

2002 р.

- школу відвідала І делегація освітян із США в рамках Всеукраїнської акції "Громадянин".

2003 р.

– організовано спортивно-інтелектуальний клуб «Гарт» (кер. Костюк Т. В.).$IMAGE2-right

- укладено договір про створення ліцейних груп школи при Львівському державному аграрному університеті.

- школа взяла участь у спільній українсько-польській програмі "Школа центр культурного та духовного життя на селі". Приймали      польську делегацію освітян.

- у школі з'явилися перші 3 комп'ютери (спонсори Ю. Миколаєвич з Нью-Йорку, "Промінвестбанк").

- проведено ІІ фронтальну перевірку школи інспекторсько-методичною службою відділу освіти.

- учні школи підкорили вершину Карпат Говерлу на День Незалежності.

2004 р.
– посаджено шкільний фруктовий сад.

– створено І комп'ютерний кабінет.

– ІІ візит до школи делегації освітян із США у рамках програми "Громадянин".

2005 р.

– започатковано випуск спільної газети школи і громади „Родина”.

- Відновлено пам’ятний хрест-оберіг на подвір’ї школи.

– ІІІ візит до школи делегації освітян із США у рамках програми "Громадянин".

2006 р.

– школа стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України»

школа стала переможцем Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці у закладах МОН України.

– досвід роботи школи по проблемі впровадження проектних технологій в навчально-виховний процес вивчався і узагальнювався    ЛОІППО.

– ІV візит до школи делегації освітян із США у рамках програми "Громадянин".

– розроблена шкільна програма "Талановиті діти".

– проведено районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи.

2007р.

на базі школи проведено обласний семінар директорів шкіл з теми «Партнерство школи і громади - шлях до розвитку    громадянського суспільства».

– І обмін молоді із Польщею у рамках проекту "Партнерство - 2007".

– створено шкільний євроклуб "Фаворит".

2008р.

– школа пройшла атестаційну експертизу на високому рівні.

– встановлений новий комп'ютерний клас.
– проведено капітальний ремонт шкільної котельні.
– для підвозу учнів отримали шкільний автобус.
– ІІ візит до школи польської учнівської та вчительської делегації із Бартошиць.

2009р.

– створено шкільне наукове товариство «Ерудит».

2010р.

– завершено розбудову моделі громадсько-активної школи.

- створено об’єднану раду школи.

- обмін молоддю із Польщі в рамках проекту "Через народне мистецтво до польсько-української інтеграції молоді". ІІІ візит польської  делегації.

2011р.

– святкування 20-літнього ювілею школи.

– музею рідного села присвоєно звання "Зразковий музею" (наказ МОН № 317 від 08.04.2011 р.).

2012р.

– створення шкільного сайту www.school-synkiv.at.ua.

2013р.

– школа посіла 5 місце в районі по кількості призерів предметних олімпіад (24 призові місця, з них 4 перших)

2014р.

– ІІІ Міжнародний обмін молоддю з Республікою Польща в рамках проекту "Я і малий театр