Понеділок, 23.04.2018, 08:42

Екскурсії

Екскурсії 2016 – 2017 н. р.

• Екскурсія у місто Радехів для учнів 1 – 4 класів
  • Екскурсія  учнів 2 – 6 класів у зоопарк  «Лімпопо» у Меденичах та дельфінарій «Оскар» у Трускавці
  • Екскурсія для учнів початкових класів у місто Дубно
  • 3-ох  денна екскурсія для старшокласників у Карпати
  • 2-ох денна екскурсія у місто Камянець  - Подільський учнями 5 – 11 класів
  • 3-ох денна екскурсія у Закарпаття для учнів 5 -11 класів
  • Пізнавальна екскурсія у місто Луцьк учнями 2-9 класів
  • 2-ох денна екскурсія у маєток св. Микалая у Косові для учнів 2-8 класів

2015 – 2016 н. р.

• Ярмарок професій у Львові (9 кл.)
  • День відкритих дверей у аграрному університеті (м. Дубляни) (9 – 11 кл.)
  • Музей ім. І. Франка, футбольний матч на стадіоні Арена – Львів
  • Шевченківський гай (3 кл.)
  • Пожежна частина м. Радехів (1 – 4 кл.)
  • Трьохденна поїздка в Карпати (6 – 11 кл.)
  • Трьохденна поїздка в Карпати (5 – 10 кл.)

2014 – 2015 н. р.

• Музей М. Шашкевича с. Нестаничі  (5 - 8 кл.)
  • Високий замок, футбольний матч на стадіоні Арена - Львів (9 – 11 кл.)
  • Львівський національний аграрний університет (випускники)
  • с. Кам’янка  Сколівського району (члени євроклубу)
  • с. Увин страусина ферма  (1 – 5 кл.)
  • Колишній хутір Діброва (6 кл.)
  • Трьохденна поїздка в Карпати (5 – 10 кл.)

2013 – 2014 н. р.

• Яремче – Буковель – Ворохта (6 – 11 кл.)
  • Куликівська ЗОШ І – ІІ ст., пожежна частина і парк м. Радехів (1 – 4 кл.)
  • Історичними місцями Пляшевої та Дубно (5 – 11 кл.)
  • Закарпаття (вчителі)

На зустріч з Карпатами

відправилися учні  Синьківської ЗОШ І-ІІІ ст. у червні 2015 р. Екскурсанти побували в одному з наймальовничіших, квітучих, старовинних сіл цього краю- Славському, котре розташоване глибоко в Українських Карпатах за 28 км від м. Сколе, в мальовничій долині річки Опір та її правої притоки Славки, серед покритих лісами та полонинами хребтів Бескидів та Горганів. По дорозі до Славського школярі відвідали водоспад у селі Кам'янка( 7 км. від м. Сколе).

Другого дня екскурсанти відправилися на канатну дорогу "Захар Беркут" , що знаходиться у сусідньому селі Волосянка. Можливість побувати на вершині гори, побачити невимовні пейзажі, вдихнути чисте повітря карпатських гір – це прекрасний спосіб відновлення душевної рівноваги, отримання заряду позитиву та енергії. Канатна дорога на гору Високий Верх дозволила оцінити красу української гірської природи, побачити панораму навколишньої місцевості і навіть простори Закарпатської області.

Третього дня школярі заїхали у село Урич, де знаходиться державний історико-культурний заповідник Тустань – пам’ятка історії, археології, архітектури та природи.

Люби і знай свій рідний край

5 травня  учні 6 та 8 класів  разом з вчителем історії Нижник Н.Я.  здійснили  велосипедну екскурсію на територію хутора Діброва, колишнього присілку Синькова.

Школярі ще раз  помилувалися  краєвидами села, а біля  пам'ятної колони і хреста, що  залишилися єдиними  свідками минулого, згадали  легенди та перекази жителів Синькова про життя  людей у 19 ст. на хуторі.

Екскурсія  закінчилася мандрівкою  до місць, де  бере початок р. Судилівка.   Учні повернулися додому з масою вражень і великим задоволенням.

Спортивна екскурсія

26 квітня учні нашої школи разом із вчителями  здійснили екскурсію до Львова. Їхня прогулянка містом Лева почалася з Високого Замку. Згодом вони вирушили в центр міста, де побачили візитну картку Львова - оперний театр. Після цього мали змогу  погуляти вулицями, відчути приємну атмосферу і, звичайно, зробити фотографії.

Ввечері їх зустрів головний стадіон  міста "Арена Львів". І ось вже місця зайняті, вболівальники  екіпіровані всім необхідним:  шарфами, прапорцями, дудками.  О 19:30  розпочався матч між командами "Шахтар" і "Динамо". Учні підтримували  гравців криками, свистом.

Задоволені  цікавим  матчем та екскурсією повернулися додому.

Подорож  у казку

Ще одну цікаву  подорож здійснили  наші вчителі та учні 21 вересня 2013 року у Ворохту.  Вже з перших хвилин вони були зачаровані осінніми карпатськими краєвидами.

Вражаючою була мандрівка  до природного заповідника, де спокійно розгулювали  дикі кабани, олені та козулі.  Відвідали і цілюще джерело.

Неможливо було оминути  увагою найвідоміший український курорт «Буковель», а також водоспад  Яремче.

Перлина на Дністрі

В нашій школі  вже склалася  добра  традиція – щорічно учні – переможці шкільних конкурсів відвідують цікаві місця України.

Влітку 2013 року група  вчителів та учнів здійснили поїздку у місто Камянець – Подільський, де на них незабутнє враження справили відвідини кришталевої печери та подорож на паромі по Дністру.